Double CACIB Praha 4. - 5. 11. 2017 | sarplaninac.cz

Double CACIB Praha 4. - 5. 11. 2017

Datum a čas: 
04.11.2017 (Celý den)
Místo: 
PVA Praha
Česká republika

Rozhodčí: 

Sobota: Vladimír Adlt

Neděle: Otakar Vondrouš

Výsledky: 
SOBOTA 4. 11.

ŠARPLANINCI
PSI
Třída dorostu

BARRI ACHAZI SHAR - VALLEY

O: Rimy Neron Ště - Kot North
M: Issy Sharislands
Chov: Miloš Dostál
Maj: Jan Suchánek
Hodnocení: velmi nadějný 1

Třída mladých
AKIM POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM

O: Rimy Neron Ště - Kot North
M: Cita Halali Hou
Chov: Romana Komárková
Maj: Romana Komárková
Hodnocení: výborný 1, CAJC, BOJ, BOB

Třída otevřená
NASTETA OD KARAVILOSKI

O: Dičo
M: Tuna Od Kuteš
Chov: Steva Karaviloski
Maj: Alena Šajnerová
Hodnocení: výborný 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU

Třída šampionů
BARIN Z TERKY

O: Oleon Ště-Kot North
M: Valjana Ště-Kot North
Chov: Dagmar Cestrová
Maj: Milena Mitreská
Hodnocení: výborný 1
 

FENY
Třída mladých
BEATRIS SCHARMARYES

O: Rimy Neron Ště-Kot North
M: Azra Paruževanski
Chov: Martina Ryndová
Maj: Martina Ryndová
Hodnocení: výborná 1, CAJC
YOLA VITKA ŠTĚ-KOT NORTH
O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Vitka Ště-Kot North
Chov: Štěpánka Kotoučová
Maj: Karel Cafourek
Hodnocení: velmi dobrá 2

Mezitřída
AFRODITA Z HORNERBERGU

O: Nasteta Od Karaviloski
M: Uršula Ště-Kot North
Chov: Milan Pokorný
Maj: Jitka Laštůvková
Hodnocení: velmi dobrá 2
BERA Z OSECKÝCH LUK
O: Nasteta Od Karaviloski
M: Anabela Z Oseckých luk
Chov: Alena Šajnerová
Maj: Alena Šajnerová
Hodnocení: výborná 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS

Třída šampionů
AIRIS ACHAZI SHAR - VALLEY

O: Mrgud Srpski Lav
M: Issy Sharislands
Chov: Miloš Dostál
Maj: Miloš Dostál
Hodnocení: výborná 1

-----------------------------------------

KRAŠSKÝ OVČÁK
PSI
Mezitřída
ARAGORN BONSAI SHE-KRA
O: Apollón Od Studené chodby
M: Lina Silber
Chov: PhDr. Radka Šumberová, PhD.
Maj: PhDr. Radka Šumberová
Hodnocení: velmi dobrý 1

FENY
Třída otevřená
ALESSA BEL COLPO
O: Igor
M: Ajna Bučnovaška
Chov: Zuzana Ocelková
Maj: Marie Kolářová
Hodnocení: výborná 1, CAC

Třída šampionů
LINA SILBER
O: Bor Arnovčanski
M: Inja Silber
Chov: Cveto Erjavec
Maj: PhDr. Radka Šumberová PhD.
Hodnocení: neposouzena

------------------------------------------

NEDĚLE 5. 11.

ŠARPLANINCI
PSI
Třída dorostu

BARRI ACHAZI SHAR - VALLEY

O: Rimy Neron Ště - Kot North
M: Issy Sharislands
Chov: Miloš Dostál
Maj: Jan Suchánek
Hodnocení: absence

Třída otevřená
ARSENIOS Z GALGENMUEHLE

O: Osman Mat Ště-Kot North
M: Akira Z Terky
Chov: Libuše Pipková
Maj: Pavlína Síkorová
Hodnocení: výborný 2, res. CAC, res. CACIB

NASTETA OD KARAVILOSKI
O: Dičo
M: Tuna Od Kuteš
Chov: Steva Karaviloski
Maj: Alena Šajnerová
Hodnocení: výborný 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB

FENY

Třída mladých
YALCA VITKA ŠTĚ-KOT NORTH

O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Vitka Ště-Kot North
Chov: Štěpánka Kotoučová
Maj: Vladimír Šára
Hodnocení: absence
YOLA VITKA ŠTĚ-KOT NORTH
O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Vitka Ště-Kot North
Chov: Štěpánka Kotoučová
Maj: Karel Cafourek
Hodnocení: výborná 1, CAJC, BOJ

Mezitřída
BERA Z OSECKÝCH LUK
O: Nasteta Od Karaviloski
M: Anabela Z Oseckých luk
Chov: Alena Šajnerová
Maj: Alena Šajnerová
Hodnocení: výborná 1, CAC, res. CACIB

Třída šampionů
AIRIS ACHAZI - SHAR  VALLEY

O: Mrgud Srpski Lav
M: Issy Sharislands
Chov: Miloš Dostál
Maj: Miloš Dostál
Hodnocení: výborná 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS

-----------------------------------------

KRAŠSKÝ OVČÁK
PSI
Mezitřída
ASLAN VIK BONSAI SHE-KRA
O: Apollón Od Studené chodby
M: Lina Silber
Chov: PhDr. Radka Šumberová, PhD.
Maj: PhDr. Radka Šumberová
Hodnocení: výborný 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB