DUO CACIB 3. - 4. 2. 2018

Datum a čas: 
03.02.2018 (Celý den)
Místo: 
BVV Brno
Česká republika

Rozhodčí: 

Sobota: Gabriela Ridarčíková (krašáci, tornjaci)

Birk Carsten, DK (šarplaninci)

Neděle: Roberto Schill (krašáci, tornjaci) 

František Šimek (šarplaninci)

Výsledky: 

SOBOTA 3. 2.

ŠARPLANINCI
PSI
Třída mladých

BARRI ACHAZI SHAR - VALLEY

O: Rimy Neron Ště - Kot North
M: Issy Sharislands
Chov: Miloš Dostál
Maj: Jan Suchánek
Hodnocení: absence

Třída otevřená
NASTETA OD KARAVILOSKI

O: Dičo
M: Tuna Od Kuteš
Chov: Steva Karaviloski
Maj: Alena Šajnerová
Hodnocení: výborný 1, CAC, CACIB, BOB

FENY
Třída mladých
BEATRIX - MALY ZE ZÁLEZELSKÉHO GRUNTU

O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Šana Ště-Kot North
Chov: Jan Kotrbatý
Maj: Jan Kotrbatý
Hodnocení: velmi dobrá 1

Mezitřída

BRITÓMÁRTIS Z GALGENMUEHLE
O: E'Damjan Sarplaninac von Srki
M: Akira Z Terky
Chov: Libuše Pipková
Maj: Dagmar Cestrová
Hodnocení: výborná 1

Třída otevřená
BERA Z OSECKÝCH LUK
O: Nasteta Od Karaviloski
M: Anabela Z Oseckých luk
Chov: Alena Šajnerová
Maj: Alena Šajnerová
Hodnocení: výborná 2

COOFEE Z KUNČICKÝCH LUK
O: Osman Mat Ště-Kot North
M: Prva Ště-Kot North
Chov: Marie Dobešová
Maj: Ivana Kubačáková
Hodnocení: výborná 1, CAC, CACIB, BOS

-----------------------------------------

KRAŠSKÝ OVČÁK
PSI
Třída otevřená
ORBIT LEPA ANKA
O: Jod Pudobski
M: Lona Valvasorska
Chov: Ivo Ivičič
Maj: Denisa Tomečková
Hodnocení: výborná 1, CAC, CACIB, BOB

-------------------------------------------------------

TORNJAK

PSI
Třída otevřená
BE MY HURRICANE TOR BOHEMIA
O: Vulcan Boss-Tor
M: Electra Boss-Tor
Chov: Jasmína Petlach
Maj: Jasmína Petlach
Hodnocení: výborná 1, CAC, CACIB, BOB

FENY

Třída štěňat
LEDA
O: Burin Vala Liburna
M: Inja 
Chov: Zlatko Mavrovič
Maj: Andrea Kučerová
Hodnocení: velmi nadějná 1

------------------------------------------

NEDĚLE 4. 2.

ŠARPLANINCI
PSI
Třída mladých

BARRI ACHAZI SHAR - VALLEY

O: Rimy Neron Ště - Kot North
M: Issy Sharislands
Chov: Miloš Dostál
Maj: Jan Suchánek
Hodnocení: absence

Třída otevřená
DAIMON HALALI HOU

O: Artuš Blondi
M: Baša Halali Hou
Chov:Radim Popelka
Maj: Roman Gardelka
Hodnocení: výborný 1, CAC, CACIB, BOB

FENY

Třída mladých
BEATRIX - MALY ZE ZÁLEZELSKÉHO GRUNTU

O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Šana Ště-Kot North
Chov: Jan Kotrbatý
Maj: Jan Kotrbatý
Hodnocení: velmi dobrá 1
OXANA BALKAN PRINCESS
O: Vihor
M: Mara
Chov: Dejan Nedeljkovič
Maj: Roman Gardelka
Hodnocení: velmi dobrá 2

Třída otevřená
ZAMBEZI
O: Barut
M: Mara
Chov: Dejan Nedeljkovič
Maj: Jiří Myška
Hodnocení: výborná 1

-----------------------------------------

KRAŠSKÝ OVČÁK
PSI
Třída otevřená
ORBIT LEPA ANKA
O: Jod Pudobski
M: Lona Valvasorska
Chov: Denisa Tomečková
Hodnocení: výborný 1, CAC, CACIB, BOB

-----------------------------------------

TORNJAK

PSI
Třída otevřená
BE MY HURRICANE TOR BOHEMIA
O: Vulcan Boss-Tor
M: Electra Boss-Tor
Chov: Jasmína Petlach
Maj: Jasmína Petlach
Hodnocení: výborná 1, CAC, CACIB, BOB

FENY

Třída štěňat
LEDA
O: Burin Vala Liburna
M: Inja 
Chov: Zlatko Mavrovič
Maj: Andrea Kučerová
Hodnocení: velmi nadějná 1