Klubová výstava Litoměřice 19. 5. 2018

Datum a čas: 
19.05.2018 (Celý den)

Posuzoval Branko Tasevski, Makedonie

Přihlášeno bylo 37 šarplaninců, 1 krašák a 1 tornjak

Výsledky: 

ŠARPLANINEC
Psi
Třída štěňat

2 BUMBAR KRATOVSKI zažádáno 18.01.2018
O: Atos
M: Luna od Kef Chov: Todorovski Dejna
Maj: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší štěně výstavy
 

Třída dorostu
3 MURKO CHAMUR SUVODO zažádáno 23.08.2017
O: Limbo
M: Barutka Suvodo
Chov: Vukičevič Nenad
Maj: Obolenskaya Oxana
Hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší dorost výstavy

Třída mladých
4 BANJI POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM CMKU/JOS/3952/17 09.05.2017
O: E´Damjan Sarplaninac von Srki
M: Cita Halali Hou
Chov: Komárková Romana
Maj: Zídková Lada
Hodnocení: výborný 1, CAJC

Mezitřída
5 YAKI MURKO ŠTĚ-KOT NORTH
3920/17 09.01.2017
O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Vitka Ště-Kot North
Chov: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Maj: Hrouda Zdeněk
Výborný

Třída otevřená
6 AKIM POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM CMKU/JOS/3876/16 19.05.2016
O: Rimy Neron Ště-Kot North
M: Cita Halali Hou
Chov a maj.: Komárková Romana
Hodnocení: výborný
7 ALEXIOS Z GALGENMUEHLE 3794 31.01.2015
O: Osman Mat Ště-Kot North
M: Akira z Terky
Chov: ThDr. Pipková Libuše
Maj: Bc. Tomek Jaroslav
Hodnocení: výborný 3
8 ARTEMIOS Z GALGENMUEHLE CMKU/JOS/3795/15 31.01.2015
O: Osman Mat Ště-Kot North
M: Akira z Terky
Chov: ThDr. Pipková Libuše
Maj: Auzká Miluše
Hodnocení: výborný 4
9 KIZU OD MAK MAVROVO 54545Šo 10.02.2016
O: Limbo
M: Lara od Mak Mavrovo
Chov: Živkovski Živko
Maj: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Nezúčastnil se
10 TARAS CER ŠTĚ-KOT NORTH CMKU/JOS/3728/13 05.03.2013
O: Cer Šapo Suvodo
M: Utva Ště-Kot North
Chov: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Maj: Škorpilová Štěpánka
Hodnocení: výborný 2, res.CAC
11 URAN-MILI SRPSKI LAV JR 707177 Šo 17.04.2016
O: Arkan- Pako
M: Paloma Srpski Lav
Chov. a maj.: Babic Dragan
Hodnocení: výborný 1, CAC
12 XAVIER ŠTĚ-KOT NORTH CMKU/JOS/3861/16 14.02.2016
O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Tesa Ště-Kot North
Chov: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Maj: Urbanec Přemek
Nezúčastnil se

Třída vítězů
13 ARIS ACHAZI - SHAR VALLEY
CMKU/JOS/3801/15 05.03.2015
O: Mrgud Srpski Lav
M: Issy Sharislands
Chov: Dostál Miloš
Maj: Mrozowski Maciej
Hodnocení: výborný
14 ARSENIOS Z GALGENMUEHLE CMKU/JOS/3796/15 31.01.2015
O: Osman Mat Ště-Kot North
M: Akira z Terky
Chov: ThDr. Pipková Libuše
Maj: Síkorová Pavlína a ThDr. Pipková Libuše
Hodnocení: výborný 1, CAC, Klubový vítěz – pes, BOB, BIS
15 BRIK MURKO SUVODO CMKU/JOS/3971/18 15.05.2014
O: Murko Tarzan Suvodo
M: Bianka
Chov: Vukičevič Nenad
Maj: Dostál Miloš
Hodnocení: výborný 2, res. CAC
16 MUF FAUNLAND JR 706772 04.01.2015
O: Capa Faunland
M: Drena Faunland
Chov: Polgar Andraš
Maj: Mudroňková Romana
Hodnocení: výborný 3
17 NASTETA OD KARAVILOSKI CMKU/JOS/3847/15 10.09.2014
O: Dičo
M: Tunna od Kulteš
Chov: Karaviloski Steva
Maj: Šajnerová Alena
Hodnocení: výborný 4

Třída čestná
18 BARIN Z TERKY CMKU/JOS/3649/12 02.02.2012
O: Oleon Ště-Kot North
M: Valjana Ště-Kot North
Chov: PhDr. Cestrová Dagmar
Maj: Mitreská Milena
Hodnocení: pořadí 1

Feny
Třída štěňat
19 MEČKA OD MITCE
zažádáno 16.01.2018
O: Muri
M: Beba
Chov: Svam Mitar
Maj: Kotoučová Štěpánka
Hodnocení: velmi nadějná 1

Třída dorostu

20 ŽANA MEDA ŠTĚ-KOT NORTH
zažádáno 01.11.2017
O: Kizu od Mak Mavrovo
M: Wera Meda Ště-Kot North
Chov: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Maj: Ing. Dědeček Karel
Hodnocení: velmi nadějná 1

Třída mladých

21 BEATRIX - MALY ZE ZÁLEZELSKÉHO GRUNTU
CMKU/JOS/3925/17 14.02.2017 O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Šana Ště-Kot North
Chov: Ing. Balíková Veronika
Maj: Kotrbatý Jan
Nezúčastnila se
22 KATNISS THE GOD OF MACEDONIA 54589 20.05.2017
O: Kasper Stankovića
M: Boni The God of Macedonia
Chov: Gjorgjievski Aleksandar
Maj: Komárková Romana
Hodnocení: výborná
23 ZIKA ŠTĚ-KOT NORTH CMKU/JOS/3949/17 31.03.2017
O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Tessa Ště-Kot North
Chov: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Maj: Král Martin a MVDr. Kotoučová Štěpánka
Nezúčastnila se
24 ZORA TESKA ŠTĚ-KOT NORTH CMKU/JOS/3950/17 31.03.2017
O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Tesa Ště-Kot North
Chov: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Maj: Serfling Peter
Hodnocení: výborná 1, CAJC

Mezitřída

25 AGIRA SWISS MOUNTAINS
CMKU/JOS/3894/16 02.08.2016
O: Rimy Neron Ště-Kot North
M: Daša Halali Hou
Chov: Manák Martin
Maj: Žůrková Marcela
Hodnocení: výborná 3
26 BEATRIS SCHARMARYES CMKU/JOS/3907/16 14.11.2016
O: Rimy Neron Ště-Kot North
M: Azra Paruževanski
Chov. a maj.: Ryndová Martina
Hodnocení: výborná 2, res. CAC
27 DONA OD BADROVA 10189Šo 03.09.2016
O: Grof od Bijelica
M: Cura
Chov: Badrov Ramie
Maj: Škorpilová Štěpánka
Hodnocení: výborná 1, CAC, Klubový vítěz – fena, BOS
28 YALCA VITKA ŠTĚ-KOT NORTH CMKU/JOS/3922 09.01.2017
O: Murko Junior Ště-Kot North
M: Vitka Wera Ště-Kot North
Chov: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Maj: Šára Vladimír
Hodnocení: velmi dobrá 4

Třída otevřená

29 BERA Z OSECKÝCH LUK
CMKU/JOS/3845/15 24.11.2015
O: Nasteta od Karaviloski
M: Anabel z Oseckých luk
Chov. a maj.: Šajnerová Alena
Hodnocení: výborná 1, CAC
30 BERRY Z MEDO RAKO CMKU/JOS/3875/16 13.05.2016
O: Barin z Terky
M: Orphan Nessie Ště-Kot North
Chov. a maj.: Ing. Hájek Miroslav
Hodnocení: výborná 3
31 DORINA VELIKO SRCE CMKU/JOS/3903/16 10.02.2014
O: Panter Veliko srce
M: Kim
Chov: Kovačevič Fadil
Maj: Škraňková Ladislava
Nehodnocena
32 ERIKA OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE CMKU/JOS/3830/15 07.06.2015
O: Rimy Neron Ště-Kot North
M: Meda Ště-Kot North
Chov: Navrátilová Andrea
Maj: Černíková Zdeňka
Nezúčastnila se
39 ASTA STARA GRYBLA CMKU/JOS/3820/15 26.04.2015
O. Barin z Terky M: Onda Wera Ště-Kot North
Chov. MUDr. Daniel Jedlička
Maj. Ing. Krumphanzl Marcel
Hodnocení: výborná 2, res. CAC

Třída vítězů

33 TESA ŠTĚ-KOT NORTH
CMKU/JOS/3729/13 05.03.2013
O: Cer Šapo Suvodo
M: Utma Ště-Kot North
Chov. a maj.: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Hodnocení: výborná 1, CAC
34 AZRA PARUŽEVANSKI CMKU/JOS/3697/12 21.05.2012
O: Zigo od Kef
M: Tigrica od Piksija
Chov: Fluka Darko
Maj: Ryndová Martina
Hodnocení: výborná 2, res. CAC
35 DEMI STRAŽNIK BALKANA PKR.II-123930 29.10.2015
O: Paša od Badrova
M: Alaya Stražnik Balkány
Chov: Fikus Katarzyna
Maj: Mrozowski Maciej
Hodnocení: výborná 3

Třída veteránů

36 ANABEL Z OSECKÝCH LUK
CMKU/JOS/3444/09 11.01.2009
O: Klej
M: Ulli Ště-Kot North
Chov. a maj.: Šajnerová Alena
Hodnocení: výborná 1, Nejlepší veterán

Třída čestná

37 DANETTA OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE
CMKU/JOS/3785/14 24.08.2014
O: Rimy Neron Ště-Kot North
M: Meda Ště-Kot North
Chov: Navrátilová Andrea
Maj: Pokorný Milan
Hodnocení: pořadí 1, vítěz čestných tříd

Krašský ovčák
Psi
Třída vítězů
1 ASLAN VIK BONSAI SHE-KRA
CMKU/KRO/1052/16 07.05.2016
O: Apollon od Studene chodby M: Lina Silber
Chov: PhDr. Šumberová Radka
Maj: Ing. Cafourek Karel
Hodnocení: výborný 1, CAC. Klubový vítěz - pes, BOB

Tornjak
Třída mladých
38 LEDA LEDA
CMKU/TO/6/14 08.08.2017
O: Burin Vala Libuna
M: Inja
Chov: Mavrovič Zlatko
Maj: Kučerová Andrea
Hodnocení: výborná 1, CAJC, Klubový vítěz – fena, BOJ, BOB, JunBIS (nejlepší mladý výstavy)