Speciální výstava Litobratřice na Moravě 29. 9. 2018

Datum a čas: 
29.09.2018 (Celý den)

Přihlášeno bylo 47 psů a fen (4 krašáci, 28 šarplaninců a 15 tornjaků).

Posuzoval Andráš Polgar

Výsledky: 

Šarplaninci

Psi
Třída štěňat
5 ARCHIE Z MALENICKÝCH PASTVIN
29.6.2018 CMKU/JOS/3989/18
o.: Murko Junior Ště-Kot North
m.: Marta Delijska od Bobana
chov.: Jana Myslivcová
maj.: Nikola Vyhlídalová
Hodnocení: nadějný 2

6 ZEVS 5. 4. 2018 JR707718Šo
o.: Rut
m.: Ines
chov.: Kovačevič Dejan
maj.: Jiří Myška
Hodnocení: velmi nadějný 1

Mezitřída
7 IZÁK TON-KA DOG
5.3.2017 CMKU/JOS/3938/17
o.: Osm.an M.at Ště-Kot North
m.: Chira Ton-Ka Dog
chov. a maj.: Antonín Kačmarčík
Hodnocení: výborný 1, CAC

Třída otevřená
8 AKIM POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM
. 19.5.2016 CMKU/JOS/3876/16
o.: Rimy Neron Ště-Kot North
m.: Cita Halali Hou
chov. a maj.: Romana Komárková – Ošmerová
Hodnocení: velmi dobrý 2

9 BAK Z MEDO RAKO 13.5.2016 CMKU/jos/3873/16
o.: Barin z Terky
m.: Orphan Nessie Ště Kot North
chov.: Ing. Miroslav Hájek
maj.: MVDr. Eva Matějová
Hodnocení: velmi dobrý 1

10 KIM DREN SHARISLANDS 28. 5. 2014 CMKU/JOS/3770/14
o.: Viliers Sharrit Faundland
m.: Hara Drena Sharislands
chov.: Rostislav Šidák
maj.: Linhart Jaroslav
nedostavil se

11 OGAR SHARISLANDS 1.3.2016 CMKU/JOS/3867/16
o.: Mrgud Srpski Lav
m.: Gira Ště-Kot North
chov.: Rostislav Šidák
maj.: Petr Bartošek
nedostavil se

Třída vítězů
12 ARIS ACHAZI-SHAR VALLEY
5.03.2015 PKR.II-12226/CMKU/JOS/3801/2015
o.: Mrgud Srpski Lav
m.: Issy Sharislands
chov.: Miloš Dostál
maj.: Maciej Mrozowski
nedostavil se

13 IŠTAR WELLS SHARISLANDS 15.11.2012 CMKU/JOS/3699/12
o.: Emerson Manu Sharislands
m.: Chagy Betty Sharislands
chov.: Rostislav Šidák
maj.: Věra Weber
Hodnocení: výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy – pes (za plemeno), BOS

Feny
Třída štěňat
14 AGIRA Z MALENICKÝCH PASTVIN
29.6.2018 CMKU/JOS/3991/18
o.: Murko Junior Ště-Kot North
m.: Marta Delijska od Bobana
chov. a maj.: Jana Myslivcová
Hodnocení: velmi nadějná 2

15 ANDA OD ROMANISKIH PROPLANAKA 15.6.2018 CM.UK/JOS/3985/18
o.: Brik Murko Suvodo
m.: Bela od Čulibrka
chov.: Goran Božič
maj.: Luboš Hála
Hodnocení: velmi nadějná 3

16 A-LUNA OD ROMANISKIH PROPLANAKA 15.6.2018 CMKU/JOS/3984/18
o.: Brik Murko Suvodo
m.: Bela
chov. a maj.: Goran Božić
Hodnocení: velmi nadějná 1

Třída dorostu
17 RHIANNON ROSE
23. 3. 2018 JR 707681Šo
o.: Vihor
m.: Mara
chov.: Dejan Nedeljković
maj.: Roman Gardelka
nedostavila se

Třída mladých
18 ZINA TESKA ŠTĚ-KOT NORTH
31. 3. 2017 CMKU/JOS/3947/17
o.: Murko Junior Ště-Kot North
m.: Tesa Ště-Kot North
chov.: MVDr. Štěpánka Kotoučová
maj.: Margita Hušková
Hodnocení: výborná 1, CAJC, BOJ, JunBIS

19 ORKA OD GROBNIKA 21.11.2017 HR 11995 ŠO
o.: Toto od Hrobníka
m.: Pira Laneni Dol
chov. a maj.: Nikolina Kovačevič Ganič
Hodnocení: dobrá

20 OXANA BALKAN PRINCESS 11. 4. 2017 JR707449 Šo
o.: Vihor
m.: Mara
chov.: Dejan Nedeljković
maj.: Roman Gardelka
Hodnocení: velmi dobrá 2

Mezitřída
21 IZZY TON-KA DOG
5.3.2017 CMKU/JOS/3940/17
o.: Osman Mat Ště-Kot North
m.: Chira Ton-Ka Dog
chov. a maj.: Antonín Kačmarčík
Hodnocení: velmi dobrá 2

22 KATNISS THE GOD OF MACEDONIA 20.5. 2017 54589 ŠO
o.: Kasper od Stankovića
m.: Boni The God of Macedonia
chov.: Aleksandar Gjorgjievski
maj.: Romana Komárková – Ošmerová
nedostavila se

23 NAVA OD GROBNIKA 23.2.2017 :HR 11997 ŠO……..
o.: Oz od Hrobníka
m.: Elis od Hrobníka
chov. a maj. Nikolina Kovačevič Ganič
Hodnocení: velmi dobrá 3

24 QEIRA SHARISLANDS nar. 1. 12. 2016 CMKU/JOS/3914/16
o.: Viliers Sharrit Faundland
m.: Indiana Dixi Sharislands
chov. a maj.: Rostislav Šidák
Hodnocení: výborná 1, CAC

25 YOLA VITKA ŠTĚ-KOT NORTH 9.1.2017 CMKU/JOS/3927/17
o.: Murko Junior Ště-Kot North
m.: Vitka Wera Ště-Kot North
chov.: M.VDr. Štěpánka Kotoučová
maj.: Ing. Karel Cafourek
Hodnocení: velmi dobrá 4

Třída otevřená
26 AGIRA FROM SWISS MOUNTAINS
2. 8. 2016 CMKU/JOS/3894/16
o.. Rim.y Neron Ště-Kot North
m.: Daša Halali Hou
chov.: Martin Manák
maj.: Marcela Žůrková
Hodnocení: výborná 2

27 COOFEE Z KUNČICKÝCH LUK 15. 3. 2015 CMKU/JOS/3812/15
o.: Osman Mat Ště-Kot North
m.: Prva Ště-Kot North
chov.: Marie Dobešová
maj.: Bc. Ivana Kubačáková
Hodnocení: velmi dobrá 3

28 DOBRAVA HALALI HOU 20. 6. 2014 CMKU/JOS/3777/14/16
o.: Artuš Blondi-Armina
m.: Baša Halali Hou
chov. a m.aj. Ing. Radim. Popelka
Hodnocení: dobrá

29 QUIRINA SHARISLANDS nar. 1. 12. 2016 CMKU/JOS/3917/16
o.: Viliers Sharrit Faundland
m.: Indiana Dixi Sharislands
chov. a maj.: Rostislav Šidák
Hodnocení: výborná 1, CAC

Třída vítězů
30 DEMI STRAŻNIK BAŁKAN
29.10.2015 PKR.II-123930
o.: Paša od Badrova
m.: Alaya Sražnik Balkány
chov.: Katarzyna Fikus
maj.: Maciej Mrozowski
Hodnocení: výborná 1, CAC a Vítěz speciální výstavy – fena (za plemeno)

31 KARA HARA SHARISLANDS 28.5.2014 CMKU/JOS/3771/14/16
o.: Viliers Sharrit Faundland
m.: Hara Drena Sharislands
chov.: Rostislav Šidák
maj.: Dana Malá
Hodnocení: výborná 2, res. CAC

Třída veteránů
32 DRENKA TON-KA DOG
26.6.2009 CMKU/JOS/3484/09/13
o.: Urso Ště-Kot North
m.: Hegy z Mostěnského dvora
chov. a maj.: Antonín Kačmarčík
Hodnocení: výborná 1, Nejlepší veterán, BOB, VetBIS, BIS

Krašáci

Psi
Třída vítězů
1 ARAGORN BONSAI SHE-KRA
 7. 5. 2016 CMKU/KRO/1051/16
o.: Apollón od Studené chodby
m.: Lina Silber
chov. a maj.: PhDr. Radka Šumberová Ph.D.
Hodnocení: výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy – pes (za plemeno), BOB

Feny
Mezitřída
2 ANGIE VODMATSKA
 4.1.2017 CMKU/KRO/1058/17
o.: Harry Slrko
m.: Keli Srednjedravska Slrko
chov.: Bojka Lavrič
maj.: Sylva Velcová
Hodnocení: velmi dobrá 1

Otevřená
3 ARIANA BONSAI SHE-KRA
 7.5.2016 CMKU/KRO/1054/16
o.: Apollón od Studené chodby
m.: Lina Silber
chov.: PhDr. Radka Šumberová, PhD.
maj.: Libuše Omastová
Hodnocení: výborná 1, CAC

 

Třída vítězů
4 LINA SILBER
 24. 2. 2014 CMKU/KRO/1044/14
o.: Bor Arnovčanski
m.: Inja Silber
chov.: Cveto Erjavec
maj.: PhDr. Radka Šumberová Ph.D.
Hodnocení: výborná 1, CAC, BOS

Tornjak
Psi
Třída štěňat
33 DECCAN D´ARNY
6.4.2018 CMKU/TO/50/18
o.: Vulcan Boss-Tor
m.: Aphrodite smile Tor Bohem.ia
chov.: Jasmina Petlach
maj.: Radek Kunčický
Hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší štěně výstavy

34 DURANGO VOLCANO TOR BOHEMIA 6.4.2018 CMKU/TO/53/18
o.: Vulcan Boss-tor
m.: Aphrodite smile Tor Bohemia
chov.: Jasmina Petlach
maj.: Kateřina Beluczová
nedostavil se

Třída dorostu
35 NUBIAN DALMATINSKI VRISAK
17.3.2018 CMKU/TO/59/18
o.: Lange
m.: Utaja
chov.: Filipovi Robert
maj.: Alena Zelinková
Hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší dorost výstavy

Mezitřída
36 CAMAEL SENTINEL TOR BOHEMIA
9.3.2017 CMKU/TO/36/17
o.: Vulcan Boss-tor
m.: Electra Boss-tor
chov.: Jasmina Petlach
maj.: Svatopluk Světlík
Hodnocení: výborný 1, CAC

Třída otevřená
37 BIG BANG WOODOO TOR BOHEMIA
12.2.2016 CMKU/TO/29/16
o.: Vulcan Boss-tor
m.: Electra Boss-tor
chov.: Jasmina Petlach
maj.: Elvíra Patáková
Hodnocení: velmi dobrý 1

Třída vítězů
38 BE MY HURRICANE TOR BOHEMIA
12.2.2016 CMKU/TO/27/16
o.: Vulcan Boss-tor
m.: Electra Boss-tor
chov. a maj.: Jasmina Petlach
Hodnocení: vuborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy – pes (za plemeno), BOB

39 BURIN VALA LIBURNA 1.9.2012 HUR 42064 TOR
o.: Gord Zagrebački biseri
m.: Vila Velebita Vala Libuna
chov. a maj.: Lorena Kovaříček
Hodnocení: výborný 2, res. CAC

40 ACHERON V.COTOPAXI TOR BOHEMIA 12.5.2014 CMKU/TO/6/14/14
o.: Teran Vala Liburna
m.: Electra Boss-Tor
chov.: Jasmina Petlach
maj.: Sabina Kučerová
Hodnocení: výborný 3

Třída čestná
41 VULCAN BOSS-TOR
10.5.2013 CMKU/TO/4/-13/13
o.: Lemi
m.: Bena Boss-tor
chov.: Darko Kelemenič
maj.: Jasmina Petlach
Hodnocení: výborný 1, Nejlepší z čestných tříd

Feny
Třída štěňat
42 RUNA VALA LIBURNA
6.4.2018 CMKU/TO/61/18
o.:Rik
m.: Istra Vala Libuna
chov.: Lorena Kovaříček
maj.: Jasmina Petlach, Kateřina Štefková
Hodnocení: velmi nadějná 1

Třída mladých
43 BILLA MIRAL KASTLE
24.9.2017 CMKU/TO/47/18
o.: Ban-Sokol
m.: M.elany Miral Kastle
chov.: Almir Obruč
maj.: Elvíra Patáková
Hodnocení: výborná 2

44 LEDA 8.8.2017 CMKU/TO/49/18
o.: Burin Vala Libuna
m.: Inja
chov.: Vanja Paladin a Zlatko Mavrovič
maj.: Sabina Kučerová
Hodnocení: výborná 1, CAJC, BOJ, BOS

Mezitřída
45 CUPRA SERAPHINE TOR BOHEMIA
9. 3. 2017 CMKU/TO/43/17
o.: Vulcan Boss-Tor
m.: Electra Boss-Tor
chov.: Jasmína Petlach
maj.: Alena Zelinková
Hodnocení: výborná 1, CAC

Třída otevřená
46 OLUJNA KIŠA VALA LIBURNA
14.08.2016 HR 42107 TOR……..
o.: Miško
m.: Vila Velebita Vala Libuna
chov. a maj.: Lorena Kovaříček
Hodnocení: výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy - fena (za plemeno)

Třída vítězů
47 ELECTRA BOSS-TOR
7.6.2012 CMKU/TO/1/-12/12
o.: Armani Boss-tor
m.: Vita
chov.: Darko Kelemenič
maj.: Jasmina Petlach
Hodnocení: výborná 1, CAC