Speciální výstava Zbraslav u Brna 28. 9. 2013

Datum a čas: 
28.09.2013 (Celý den)
Místo: 
Zbraslav u Brna
Česká republika

Rozhodčí Beradze Iuza, Gruzie (rozhodčí, který žije a posuzuje v ČR)

Výsledky: 

Krašský ovčák
Pes
Třída vítězů
Apollon od Studené chodby
CMKU/KRO/1030/06 nar. 30.10. 2006
O: Aron M: Bigy od Zbrašovských jeskyní
Chovatel: Fajgarová Dagmar
Majitel: PhDr. Šumberová Radka
Hodnocení: V1, CAC, BOB

Fena
Třída vítězů
Anja Bučnovaška
CMKU/KRO / 1036/09 nar. 22.6. 2009
O: Atos M: Lava
Chovatel: Udovič Urša
Majitel: Ocelková Zuzana
Hodnocení: V1, CAC

Šarplaninec
Pes
Třída štěňat
Jogi Sharislands
CMKU/JOS / 3731 nar. 1. 4. 2013
O: Uduk Ště-Kot North M: Hara Drena Sharislands
Chovatel: Rostislav Šidák
Majitel: Samková Zuzana
Hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší stěně

Třída mladých
Ámon Scharmaryes
Z Reg: JOS/3691 / 12 nar. 8. 9. 2012
O: Uduk Ště-Kot North M: Atena
Chovatel i majitel: Ryndová Martina
Hodnocení: V1, CAC

Mezitřída
Barin z Terky
ČMKU/JOS/3649/12 nar: 2. 2. 2012
O: Oleon Ště-Kot North M: Valjana Ště-Kot North
Chovatel: PhDr. Dagmar Cestrová
Majitel: Milena Mitreska
Hodnocení V2, res. CAC
Rimy Meron Ště-Kot North CMKU/JOS/3667 nar. 26. 3. 2012
O: Cer Šapo Suvodo M: Utma Ště-Kot North
Chovatel: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Majitel: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Hodnocení: V1, CAC, Nejlepší pes výstavy, BOB, Vítěz Zbraslavi 2013

Třída otevřená
Larry Faundland
Z Reg: JOS / 3534/10 nar. 20. 8. 2009
O: Sory M: Bela
Chovatel: Polgar Andraš
Majitel: JUDr. Kratochvílová Jana
Hodnocení: velmi dobrý 2
Vero Sharrit Faundland CMKU/3660 /12 nar. 14. 4. 2011
O: Uduk Ště-Kot North M: Dora Srpski Lav
Chovatel: Polgar Andraš
Majitel: Uhrová Naďa
Hodnocení: V1, CAC

Třída vítězů
Balů Ton-Ka Dog
CMKU/JOS /3345/08 nar. 21. 2. 2008
O: Urso Ště-Kot North M: Cera Drena Sharislands
Chovatel: Kačmarčík Antonín
Majitel: Kačmarčík Antonín
Nezúčastnil se
Grom Tar Sharislans CMKU/JOS/ 3306 nar. 23. 10. 2007
O: Kimbo M: Duma Murka Sharislands
Chovatel i majitel: Šidák Rostislav
Hodnocení: V1, CAC
Uduk Ště-Kot North Z Reg: JOS/3149 nar. 22. 10. 2005
O: Taras od Piksija M: Meri
Chovatel: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Majitel: Křivánková Sabina
Hodnocení: V2, res. CAC

Třída veteránů
Argo od Bukové hory
CMKU/JOS/ 3128/05 nar. 14. 9. 2005
O: Ikar Ště-Kot North M: Kimba Ště-Kot North
Chovatel: Valentová Vladimíra
Majitel: Ing. Šmakal Petr
Hodnocení: V1, Nejlepší veterán

Feny:
Třída štěňat
Heidi Ton-Ka Dog
tet. č. 3739 nar. 18. 4. 2013
O: Zek Beli Ště-Kot North M: Drenka Ton-Ka Dog
Chovatel i majitel: Kačmarčík Antonín
Nezúčastnila se
Chira Ton-Ka Dog tet. č. 3745 nar. 27. 4. 2013
O: Balů Ton-Ka Dog M: Hegy z Moštěnského dvora
Chovatel i majitel: Kačmarčík Antonín
Nezúčastnila se
Jorika Sharislands CMKU/JOS / 3733 nar. 1. 4. 2013
O: Uduk Ště.Kot North M: Hara Drena Sharislands
Chovatel i majitel: Šidák Rostislav
Hodnocení: velmi nadějná 1

Třída dorostu
Šana Ště-Kot North
CMKU/JOS/ 3726 nar. 3.3. 2013
O: Cer Šapo Suvodo M: Wera Mera Ště-Kot North
Chovatel i majitel: MVDr. Kotoučová Štěpánka
Hodnocení: velmi nadějná 1
Teska Ště-Kot North CMKU/JOS/3729/13 nar. 5. 3. 2013
O: Cer Šapo SuvoDo M: Utma Ště-Kot North
Chovatel a majitel: MVDr. Štěpánka Kotoučová
Hodnocení: velmi nadějná 2

Třída mladých
Arwen Bela od Ještědu
CMKU/JOS / 3687/12 nar. 18.8. 2012
O: Cer Šapo Suvodo M: Zara Bela Ště-Kot North
Chovatel i majitel: Ing. Šmakal Petr
Hodnocení: V2
Indiana Dixi Sharislands CMKU/JOS/ 3702 nar. 15.11. 2012
O: Emerson Manu Sharislands M: Chagy Bety Sharislands
Chovatel i majitel: Šidák Rostislav
Hodnocení: V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec

Mezitřída
Barleta z Terky
CMKU/JOS/365X/12 nar. 2. 2. 2012
O: Oleon Ště-Kot North, M: Valjana Ště-Kot North
Chovatel: PhDr. Dagmar Cestrová
Majitel: Libuše Omastová
Hodnocení: V1, CAC

Třída otevřená
Algebra z Oseckých luk
CMKU/JOS/ 3445/09 nar. 11.1. 2009
O: Klej M: Ulli Ště-Kot North
Chovatel: Šajnerová Alena
Majitel: Koneczná Věra
Hodnocení: V1, CAC
Alma z Červeného stavení CMKU/JOS / 3601/10 nar. 27.8. 2010
O: Hill Ště-Kot North M: Dunja Faundland
Chovatel: MVDr. Kubánková Jana
Majitel: Pejchová Magda
Hodnocení: V2, r. CAC
Atrey od Strapkova dvora
O: Bodie Alfa Berhof M: Rina od Bjelice
Chovatel: Tomáš Strapek
Majitel: Jiří Trávníček
Hodnocení: výborná 3

Třída vítězů
Atena
Z Reg: JOS/3478/09/12 nar. 29.11. 2007
O: Žuča M: Maza
Chovatel: Malović Nenad
Majitel: Ryndová Martina
Hodnocení: V1, CAC, Nejlepší fena